Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Terapeutyczna rola mediów a właściwie komentarzy uzytkowników mediów

(1)
2010-09-23 17:26 | bryka
Mam sporo czasu.Emeryturka.Przeglądam fora internetowe.Głównie prasowe.Dochodzę do wniosku,również obserwując siebie,że udział w dyskusjach na tych forach pełni niebagatelną rolę terapeutyczną.Tak,jak pogaduchy w maglu.Bez obrażania magla.Obserwuję,
temperamenty dyskutantów.Pamiętam,z prasy ,że chyba w Japonii,wielkie firmy udostępniały swoim pracownikom specjalne sale terapeutyczne wyposażone w gruszki bokserskie z podobiznami szefów.Z zapewnieniem,że żadne zachowania bokserskie nie będą rejestrowane.Chcę namówic POLITYKĘ na uruchomienie takiej wirtualnej sali terapeutycznej.Przy dzisiejszych technikach komputerowych nie powinno to sprawic trudności.Regulamin,statystyki itp to już sprawa gospodarzy.Pisac można ostro.Ale cios w nos to jednak coś innego.