Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Logika polityczna

(1)
2010-09-23 21:12 | tkw
Dziś w radio usłyszałem, ze Macierewicz zamierza wezwać sejm do podjęcia uchwały, by premier nacisnął na Rosjan w sprawie śledztwa, bo mija pół roku a efektów nie ma. Wniosek zamierza poprzeć SLD. Natomiast (Eu)Geniusz Kłopot(ek) stwierdził ni mniej ni więcej, tylko że "uchwała sama w sobie jest słuszna, ale że zgłasza ją PIS, to PSL uznaje sprawę za polityczną i nie zamierza poprzeć".
Rozumowanie to "powaliło mnie na kolana". Gdyby PIS złożył wniosek o stwierdzenie, że 2 * 2 = 4 to PSL stwierdzi że "uchwała sama w sobie jest słuszna, ale że zgłasza ją PIS, to PSL uznaje sprawę za polityczną i nie zamierza poprzeć". I to mówi jeden z czołowych polityków PSL, "celebryta" można by rzec.

Jak ja rzygam tą polityką ...