Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Szeremietiew: kolejny kandydat na prezydenta Warszawy

(2)
Jutro Romuald Szeremietiew oficjalnie ogłosi swój start w wyścigu o prezydenturę w Warszawie.
 • 2010-09-23 23:54 | tkw

  Ja pamiętam

  "Wyrwano mnie z niego fałszywymi oskarżeniami kilka lat temu. Proces w sprawie zarzutów przekroczenia uprawnień szefa MON i korupcję, trwał od 2005 r. Zakończył się uniewinnieniem."

  TKW: Autorka "zapomniała" dodać najważniejsze. Oskarżył go Bronisław Komorowski i zapowiedział publicznie, że jeśli Szeremietiew okaże się niewinny, to on, Komorowski, wycofa się z polityki.
  Osobiście absolutnie nie wierzę, by Anna Dąbrowska o tym nie wiedziała. Na tym forum pisało o tym kilka osób, myślę, że każdy komentator polityczny w Polsce o tych słowach Komorowskiego wie. Uważam to przemilczenie Anny Dąbrowskiej za ŚWIŃSTWO I MANIPULACJĘ.
 • 2010-11-09 10:15 | Dorota

  Re:Szeremietiew: kolejny kandydat na prezydenta Warszawy

  Witam.
  A czemu DZISIAJ nie ma informacji w Polityce o uniewinnieniu pana Romualda Szeremietiewa?
  Przecież za te szkalujące ówczesnego ministra artykuły i złamanie mu kariery politycznej dziennikarze Anna Marszałek i Berthold Kittel otrzymali "prestiżowe" nagrody miesięcznika PRESS.

  Ale rozumiem, minister-pikuś, a nie np. dr G.