Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Recenzja książki: Bartek Chaciński, "Wyż nisz"

(2)
Hakerzy, backpakerzy, skajterzy, audiofile, surferzy, neomodsi, emo i inni.
  • 2010-09-24 13:21 | basta

    Wyż i nisz

    Chaciński rzetelnie podszedł do wybranego tematu. Ta książka to kompendium wiedzy o współczesnych podgrupach, które mieszają się ze sobą. Ktokolwiek zagubił się we współczesnych terminach, znajdzie tu odpowiedzi na nurtujące go wątpliwości i pytania. Jako audiofil i ostrokołowiec gorąco polecam tą pozycję.
  • 2010-10-03 00:30 | bookcrosserka

    Re:Recenzja książki: Bartek Chaciński,

    Myślę, że to dobra książka dla każdego, kto chce poszerzyć horyzonty. Ja sporo się dowiedziałam i nauczyłam. Faktycznie, niewdzięczny temat, a autorowi bardzo zgrabnie udało się to wszystko złożyć do kupy i podać w formie na tyle atrakcyjnej, by zainteresować czytelnika. wszystko jest potraktowane z przymrużeniem oka, pół żartem pół serio, a jednak daje czytelnikowi poczucie, że jest się jednak bogatszym w wiedzę.