Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Były szef GDDKiA wśród zatrzymanych przez ABW

(2)
Wśród sześciu osób zatrzymanych w ostatnich dniach w sprawie korupcji przy budowie dróg jest Zbigniew K. były szef GDDKiA za czasów rządów PiS.
  • 2010-09-25 10:44 | episod

    Droga droga

    Z zezem "użytkownika": Asfalt i pieniądze są lepkie!
  • 2010-09-25 10:50 | lecher

    ustawki

    Wielkie pieniądze UE na budowę autostrad przyciągnęły cwaniaków , którzy postanowili wykorzystać okazję i zrobić "interes zycia" - i ustawić siebie i rodzinkę, bo taka okazja może się nie powtórzyć. Tutaj Polska powinna wprowadzić rozwiązania chińskie- proces i wyrok na nowo zbudowanych stadionach, ( przynajmniej na coś się przydadzą ).