Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gates i Buffet: najbogatsi

(1)
Dla najbogatszych kryzys się skończył, ale na razie odrobili dopiero część poniesionych strat.
  • 2010-09-26 12:18 | Wojtek-1942

    Najbogatsi.

    Jak się ocenia bogactwo i kto to robi? Jest taka opowieść o facecie w miarę bogatym, który wziął potężne kredyty i zakupił olbrzymie nieruchomości. Nie miał jednak pełnego tytułu własności w praktyce bowiem nieruchomości te z racji kredytów były obciążone hipotekami sięgającymi 90% wartości. Ale facet natychmiast został oceniony jako bogacz posiadający ogromne nieruchomości. A czasem musiał pożyczać od kochanki na taksówkę.
    Z powazaniem W.