Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

ogół na temat polskiej polityki i jej członkow

(1)
2010-09-28 18:39 | moni
polska polityka jest bardzo nie zorganizowana. natomiast jej politycy to lenie , kłamcy i złodzieje. ludzie w państwie nie mają co jeść a oni dźwigają stopę procentową , najniższa krajowa którą zarabia większość ludzi z mojego otoczenia nie starcza na opłaty lecz ich to nie interesuje bo ich miesięczna dieta za kłótnie w sejmie i senacie przekracza nasz roczny dochód. bo przecież są tak ważne problemy jak np krzyż że zapomina się o najważniejszych wartościach. nic poza pieprzeniem głupot nie potrafią. ""