Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Paradowska, Żakowski, Janicki ?

(5)
2010-10-03 15:52 | tkw
A czemu nie widzę tekstów tych tuzów "POlityki" ? Chyba nie uznali, ze powstanie nowej partii to wydarzenie nie warte komentowania ? A może są w szoku po takim ciosie dla PO ? No bo że Palikot najwięcej mięsa wyrwie z PO to chyba jasne - SLD ma tylko 15% to nie da się wyrwać więcej jak 1-2%, z PIS to nie ma szans żadnych, PSL to zawodowa mafia a nie partia polityczna, tylko PO straci. I straci poważnie, bo do Palikota przejdą wszyscy, którzy glosowali na PO jako protest przeciw PIS. No to teraz już nie muszą, mają nowego idola.

A przy tym wszystkim PIS jawi się jako jedyna partia,która ma jakieś idee, jakiś program dla Kraju a nie tylko hasło "walka z Kościołem". PIS ma swoje wady, ale jeśli ktoś myśli o polityce w Polsce na poważnie, to kogo ma do wyboru ? Donald nic nie robi, Janusz robi ale wyłącznie show, PSL za chwilę zniknie na zawsze ze sceny politycznej, SLD jeszcze długo nie stanie na własnych nogach po epoce PRL a później Millera. Dużego wyboru nie ma, ale jak na razie tylko PIS to propozycja poważna, choć mało medialna i mało sympatyczna. A Polska u władzy potrzebuje poważnych polityków z poważnym programem a nie błaznów czy leni.

A czym się stanie "POlityka" ? "PALIKOTyką" ?
 • 2010-10-04 01:34 | Hadron

  Re:Paradowska, Żakowski, Janicki ?

  Tylko PiS...tylko PiS...tylko PiS...był.
  I co z tego wynikło? Giertych i Lepper,oraz reszta szamba + Smoleńsk z teorią spiskową.
  To te wzniosłe idee? Porzygać się można.
  Jeszcze tego brakuje na koniec żeby wrócił i zaprowadził porządek katolicki i państwo religijne.
  Zresztą i tak wiele do tego nie brakuje, w 60% tak lekko szacując to państwo czysto katolickie.
  Ta wyśpiewywana demokracja i rzekoma walka o nią to kompletna bzdura.
  Papier wszystko zniesie, ważne co widać.
  A tych brzuchatych biskupów baaardzo trudno nie zauważyć, bo są absolutnie wszędzie , w każdej dziedzinie państwa, nawet w łóżku małżeńskim,jak w średniowieczu.
  Niech nas Bóg broni od tego całego Pis-u z ich beretowymi ideami.
  Nigdy więcej.
  Amen.
 • 2010-10-04 23:35 | tkw

  Re:Paradowska, Żakowski, Janicki ?

  Lepper i Giertych to szambo ? To po coś na nich głosował ?
 • 2010-10-05 00:41 | Hadron

  Re:Paradowska, Żakowski, Janicki ?

  ???
  Masz szklaną kulę?
  Wyskoczyłeś jak diabeł z pudełka, ni z z gruszki ni z pietruszki.
  Jak brak rzeczowych argumentów to zaczyna się fantazjowanie.
  Ale proszę, nie żałuj sobie, internet wszystko przyjmie a mnie rozbawisz ;)
 • 2010-10-05 07:59 | Kłapacz

  Re:Paradowska, Żakowski, Janicki ?

  Rządy PiS i PO zaowocowały bezideową aparatczykowską kraksą,po której (tak to nam zorganizowały przy akompaniamencie usłużnych mediów) nie ma kto posprzątać.
  Skalą wielkości tej katastrofy jest JP (nomem omen) na czele ruchu odnowy.
  To co do tej pory zaprezentowano po przepuszczeniu przez dopalacz zawiera się w wytłokach " Wspierasz JP głosując na SLD".