Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Palikot kontra Niesiołowski !

(5)
2010-10-05 23:58 | tkw
Cytaty z onet.pl:

„Niesiołowski bronił Kościoła przed atakami ze strony polityków. - Księża pracują, wykonują bardzo ważne prace. Pieniądze zainwestowane w Kościół, to są najlepiej zainwestowane pieniądze - powiedział poseł PO.”

„Zdaniem wicemarszałka Sejmu, "tylko głupi człowiek może walczyć z Kościołem". - Generalnie Kościół katolicki jest religią dobra i miłości. Ktoś, kto z nim walczy, jest głupi - stwierdził Niesiołowski. - Byli tacy, co próbowali (walki z Kościołem - red.), kości i trupów szukamy do tej pory. Dla mnie walka z Kościołem jest walką z podstawami egzystencji - zaznaczył polityk”

TKW: ale wesoło się porobiło. Te wypowiedzi Niesiołowskiego to oczywiście walka PO z Palikotem. Teraz PO ustami Niesiołowskiego staje się Obrońcą Kościoła w Polsce ! Czeka nas fascynująca polemika inteligentnego cwaniaka (Palikot) z chamskim przygłupem (Niesiolowski), jednego wiceszefa PO z drugim wiceszefem (z tym, że jeden już „ex”). Ja już się oblizuję na te mecyje ... PIS nic nie musi robić, wystarczy zaczekać.