Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Król uniewinniony !

(3)
2010-10-09 16:49 | konrad44
Źródło : www.onet.pl

http://wiadomosci.onet.pl/raporty/walka-z-dopalaczami/krol-dopalaczy-na-wolnosci,1,3728823,wiadomosc.html


Król na wolności ! Donaldzie ! Nie można nikogo skazać według ustawy mającej stanowić prawo dopiero w grudniu albo dopiero na początku 2011 roku. Sądy u nas w Polsce, mój Drogi, są niezależne, nie miały na czym poprzeć wniosku prokuratury o aresztowanie.

Cieszę się, nie z powodu, że ten człowiek wyszedł na wolność. Cieszę się dlatego, że sąd wydał wyrok sprawiedliwy, na podstawie obowiązującego prawa, a nie projektu ustawy.
 • 2010-10-09 16:57 | Minar

  Re:Król uniewinniony !

  na całe szczęście, mamy niezawisłe sądy które nie dają się - jeszcze - zwariować politykom...
 • 2010-10-09 17:08 | konrad44

  Re:Król uniewinniony !

  Rzecznik łódzkiej prokuratury okręgowej Krzysztof Kopania podkreślił duże zaangażowanie policji, która niemal non stop przez 48 godzin od momentu zatrzymania Dawida Bratko realizowała bardzo intensywne czynności procesowe.
  Nie chciał powiedzieć konkretnie, o wprowadzenie do obrotu jakich środków odurzających chodzi i czy planowane są kolejne zatrzymania. - Postępowanie trwa, są obecnie realizowane i w najbliższym czasie będą realizowane kolejne czynności - dodał Kopania.


  Stawiam swoją starą szczoteczkę do zębów na to, że "Król" nie sprzedawał nielegalnych środków odurzających, ani w że w najbliższym czasie Policja zatrzyma któregoś z "Książąt".
  Wszystko to dobitnie wskazuje na to, że sobotnie działanie Policji i Sanepidu były działaniem jednorazowym, propagandowym, działaniem które zmierzało do usunięcia ruchu Palikota na drugi plan.