Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polityka i hazard

(1)
2010-10-12 21:25 | tkw
Przed dopalaczami była akcja "hazard". Rząd "wykazał się zdecydowaniem", uchwalono ustawę anty. Od jej obowiązywania zniknęła połowa automatów. Zamiast nich pojawiły się terminale sieciowe, gra się gdzieś w sieci a wygraną wypłaca barman. I co ? I nic. I tak samo będzie z dopalaczami - swoją role już spełniły, Palikot upupiony i dopalacze wrócą (jako tabletki wzmacniające np.).

Ktoś jeszcze myśli, ze rząd szczerze chciał wyeliminować hazard ? Ktoś jeszcze wierzy, że rząd szczerze walczy z dopalaczami ?