Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Casus Irak , czyli jak pozbyć się "obcych " ?

(1)
2010-10-16 22:52 | marsellon
Historycznie Irak był w większości krajem chrześcijańskim . Od chwili muzułmańskiego podboju w roku 642 rozpoczynają się prześladowania chrześcijan : mordy , gwałty , wypędzenia .
W roku 1880 jest ich tylko 15% .
XX wiek przynosi dalsze prześladowania : np. Saddam wysyłał chrześcijan jako mięso armatnie na wojnę z Iranem.
W momencie upadku Saddama w 2003 było ich 4%.
Od tej pory sytuacja zmieniła się tylko na gorsze : przymusowe konwersje na islam , porwania chrzescijańskich dziewcząt , ich gwałcenie i wydawanie siłą za muzułmanów , zamachy bombowe , palenie kościołów .
Efekt : na 29 milionów mieszkańców Iraku chrześcijan jest już tylko 2 % .

Hasło islamskich ekstremistów to : ’w sobotę zabijemy Żyda , w niedzielę chrześcijanina’ .
Ta ‘sobota’ już była : w roku 1948 żyło w Iraku 150 tys . Żydów , teraz nie pozostał juz żaden ślad po żydowskiej społeczności w Iraku , która miała 2600 lat historii .

A teraz kolej na Europę : tu muzułmanie planują nastepną ‘niedzielę’ .
Tymczasem Europa samobójczo odcina się od swojej chrześcijańskiej historii , wyludnia się aborcjami , walczy z rodziną , narzuca kulturę homoseksualną i promuje wszelkie możliwe aberracje .
‘Niedziela’ się zbliża , można tylko zamknąć oczy i udawać , że się tego nie widzi.
Muzułmanie najpierw zrobią porządek z wszelkimi odmieńcami .
Po sobocie przyjdzie niedziela…
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html