Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Palikot. Czy mu się uda?

(1)
2010-10-17 00:10 | voytush
Od 2 tygodni głośno jest o inicjatywie byłego posła PO Janusza Palikota. Pierwsze spotkania posła ze zwolennikami lub ludźmi zainteresowanych jego działalnością ukazują wielki potencjał Ruchu, który swoimi postulatami łączy PO i SLD. Wydaje się, że Janusz Palikot trafił swoją osobowością i postulatami w serca wielu młodych Polaków, ale również przyciągnął ludzi, którzy nie interesowali się do tej pory polityką. Z jednej strony Ruch ten może być alternatywą dla PO, które z liberalnej prawicy przekształca się ostatnio w bardziej konserwatywne ugrupowanie oraz może być też alternatywą dla skostniałego SLD, gdzie Pan Napieralski próbuje wykosić swoją konkurencję posyłając Wojtka Olejniczaka na prezydenta Warszawy, a Ryszarda Kalisza do będącej śmiercią dla polityka komisji konstytucyjnej lub Trybunału Konstytucyjnego. Czy uważacie, że misja budowania nowej bardziej liberalnej i przyjaznej dla obywatela, świeckiej Polski, przez Palikota się powiedzie?