Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

A jednak Kochanowski ?

(1)
2010-10-18 10:06 | tkw
Za onet.pl:
"
Ryszard Kalisz zapewnił dziś w TOK FM, że ciężko pracuje w parlamencie. - Biorę udział w tworzeniu czterdziestu ustaw, w tym nad jedną epokową - o przepisach ogólnych prawa administracyjnego - wyliczał poseł SLD.

"Epokowa" ustawa, o której mówił Kalisz, to tzw. POPA, czyli przepisy ogólne prawa administracyjnego. Jej projekt zaczęło przygotowywać prawie dwa lata biuro Rzecznika Praw Obywatelskich. To pierwsza rozpatrywana przez Sejm (trafiła do komisji sprawiedliwości w marcu 2010 - red.) ustawa w całości przygotowana przez biuro RPO. Ma wzmacniać pozycję obywatela względem organów administracji i określać podstawowe zasady jej działania.
"

link:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kalisz-pracuje-nad-epokowa-ustawa,1,3736368,wiadomosc.html

TKW: no i okazuje się, że ś. p. Janusz Kochanowski chciał poprawić coś istotnego.