Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wybory komunalne w Czechach

(3)
Przez 20 lat od upadku komunizmu „czeska prawica” była wzorem dla sąsiadów, powoływali się na nią także w Polsce liderzy dawnego Porozumienia Centrum. Czyżby teraz znów Czesi mieli stać się wzorem, ale dla odrodzenia regionalnych partii lewicowych?
 • 2010-10-18 18:03 | tkw

  prawlica

  Mówiąc szczerze, to nie interesują mnie podziały na lewicę, prawicę itd, uważam to za bezużyteczne bicie piany. Każdy przez te pojęcia rozumie co innego, nawet w USA pojęcia "republikanin" i "demokrata" znaczyły kiedyś zupełnie co innego, niż dziś.
  Dla mnie ciekawe jest, że w wielkich miastach przegrali rządzący, pewni swoich pozycji. To ostrzeżenie dla PO i Tuska.
 • 2010-10-19 13:50 | Slawczan

  Powrót Lewicy?

  Może i powrót ale u nas byłby możliwy gdyby SLD zakończyło działalność i zniknęło.Wtedy bym uznał ,że POJAWIA się szansa na lewicę.Na razie aparatczycy o mentalności późnego ZSMP rozsiadają się na ławkach przeznaczonych dla lewicy.
 • 2010-10-19 13:56 | Slawczan

  Re:Wybory komunalne w Czechach

  Donald doskonale zrozumiał ,że dla każdego rozumnego i przyzwoitego człowieka w tym kraju nie ma alternatywy innej niż PO.Głównym powodem jest patologizacja PiSu jak i ujawnienie psychopatii przez jego lidera jak i brak lewicowej alternatywy. Myślę ,że zwycięstwo Komorowskiego uświadomiło mu,że nawet wystawienie babci klozetowej z logo PO przeciwko jakiemuś pisuarowi zapewnia zwycięstwo więc hulaj dusz piekła nie ma...Ale nich się strzeże -jak tylko kaczy firer wróci do konsumpcji proszków psychotropowych wtedy zesty za Smoleńsk nadejdzie czas...Może akcja antydopalaczowa miała na celu odcięcie pisuarów od towaru? :-)