Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kaczyński o Nałęczu

(4)
2010-10-22 17:37 | tkw
Fragment wypowiedzi Kaczyńskiego o Nałęczu:
"... wypowiedzi, jak pana Nałęcza, doradcy prezydenta: "nie ma takiej ofiary, której by nie warto złożyć, by się spotkać z Putinem" - powiedział dziennikarzom prezes PiS.

Kaczyński ocenił, że "jest to wypowiedź zupełnie jednoznaczna". - Więc jeżeli ten człowiek nie zostanie natychmiast usunięty z funkcji doradcy, to proszę wybaczyć - dodał szef PiS."

TKW: Kaczyński ma znowu rację. Wypowiedź Nałęcza nie jest jednoznaczna. To wypowiedź zdrajcy, człowieka o mentalności niewolnika. Dupowłażenie bez wazeliny. I taki człowiek doradza Komorowskiemu ! A, parafrazując słowa Komorowskiego - "jaki doradca taki prezydent".
 • 2010-10-22 19:09 | Kolega królika

  Re:Kaczyński o Nałęczu

  Widzę, że zdecydowanie masz za dużo wolnego czau ... na długie jesienne wieczory proponuję kawałek o niedawnej historii:

  http://www.youtube.com/watch?v=HaDZ9AV_BmI

 • 2010-10-23 06:23 | dziadek

  Re:Kaczyński o Nałęczu

  A czemu to się dziwić, PO i obecnie to najniebezpieczniejsza opcja polityczna skupiająca większość sprzedawczyków Narodu polskiego. U nich honor, ojczyzna, poczucie przynależności do narodu polskiego jest obce.
  Więc wszelkie wypowiedzi czy pana Nałęcza czy pana Komorowskiego czy pana Tuska nie powinny dziwić i zaskakiwać. Są to osoby które nie zostały wychowane w swych rodzinach na obywateli polskich, lub co to jest honor oraz szacunku do siebie oraz innych a zwłaszcza do swej ojczyzny.
 • 2010-10-23 10:37 | Kłapacz

  Re:Kaczyński o Nałęczu

  Racja czy interpretacja pod założoną tezę?