Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Pijany poseł PSL

(5)
2010-10-22 17:42 | tkw
Na onet.pl (i pewnie na innych portalach) jest film z nagranym pijanym posłem PSL.
Co ciekawe w tym filmie, to moment, gdy ten poseł chowa się przed dziennikarzami w cudzym samochodzie a właściciel niby go usuwa ale tak jakoś bez przekonania. Moim zdaniem jest to ciekawy obraz solidarności pomiędzy posłami - jeden drugiego nie da skrzywdzić, działa lojalność zawodowa. A potem naiwna opinia publiczna oczekuje, że jedni posłowie uchylą immunitet drugiemu, żeby go postawić przed sądem.
 • 2010-10-22 17:45 | konrad44

  Re:Pijany poseł PSL

  Dublujemy się z tematami Panie TKW :)
 • 2010-10-22 17:50 | tkw

  Re:Pijany poseł PSL

  To tylko dowód na to, że zwracamy uwagę na rzeczy warte tej uwagi.
 • 2010-10-22 19:11 | Kolega królika

  Re:Pijany poseł PSL

  A może to dowód na to, że masz zdecydowanie za dużo wolnego czasu?
 • 2010-10-23 06:13 | dziadek

  Re:Pijany poseł PSL

  Mnie w takich artykułach jedno razi czy tylko posłowie PSL chodzą pijani?, nie są i z innych opcji politycznych, tylko nie zawsze jest w danym momencie fotograf. Myślę że lepiej było by gdyby tytuł brzmiał "Pijany poseł", bo nie ważne z jakiej opcji politycznej ważne że jest to poseł reprezentujący w sejmie pewną ilość obywateli. I powinien dbać o swój wizerunek a sejm jest głównym miejscem pracy posła a dając tytuł "Pijany poseł", piętnujemy zachowanie się tak wszystkich posłów, bez względu na opcję polityczną. A tak wychodzi na to że piętnujemy posła PSL-u a reszta co święci lub im wolno.