Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Będzie tąpnięcie

(9)
2010-10-27 13:00 | tkw
UE nie zgodziła się na propozycję rządu polskiego by odliczać od długu publicznego kwoty przekazywane z naszych podatków do OFE. To oznacza brak zgody na kreatywną księgowość (i slusznie), ale to oznacza też krach finansów publicznych w Polsce. Stwierdzenie Rostowskiego że dług nie przekroczy 55% są już o tyle nieaktualne, że wkrótce dług przekroczy 60% PKB. Z wiadomymi skutkami.

Radzę przygotować się na krach finansowo-gospodarczy. Ciekawe, czy Tuskowi uda się bez wybuchu dotrwać do wyborów 2011.