Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

(34)
Na łódzkim Cmentarzu Starym pochowany został Marek Rosiak, zamordowany w ubiegły wtorek pracownik biura PiS.
 • 2010-10-28 12:45 | episod

  Msza żałobna

  Przekażcie sobie Znak Pokoju!
  Panie Prezydencie, panie Prezesie - tu i teraz! podczas tej smutnej Uroczystości. Czekamy!
 • 2010-10-28 13:05 | dziadek 2

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Przykro mi ale pokoju między PiS-em a PO nie będzie i wszelkie gesty pojednania z strony PO będą fałszywe nawet jeśli o takie pojednanie wystąpił by PiS to PO poda rękę ale po to by dalej wojować.
 • 2010-10-28 13:08 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS


  Ostatni raz kiedy Prezes Tysiąclecia podał rękę Komorowskiemu to było podczas debaty telewizyjnej przed drugą turą wyborów. Nie wiem do dziś czy było to spowodowane faktem, że Kaczyński jeszcze nie przegrał fotela prezydenta czy raczej faktem, że był na 'prochach'. Później nie pojawił się na zaprzysiężeniu prezydenta i ogłosił, że nie poda mu ręki ... żałosne!
 • 2010-10-28 13:34 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Dziadek, to Prezes Tysiąclecia ogłosił, że nie poda ręki prezydentowi. Ba, nawet stwierdził, że prezydent został wybrany 'przez nieporozumienie' ... przestań słuchać Radyja, a zobaczysz jak szybko powróci klarowność myślenia -)
 • 2010-10-28 13:37 | zawiedziona

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Oglądam mszę z pogrzebu. Rodzinie zamordowanego współczuję, ale tekstów Kaczyńskiego i innych PiSowców strawić nie mogę. Kaczyński nawet przed ołarzem zieje nienawiścią. ON jest winien tej tragedii i nie będzie lepiej dopóki jego wrogie teksty i czyny będą zatruwać innych oszołomów z jego otoczenia. Nawet jeśli Komorowski by na klęczkach go przepraszał (chociaż nie wiem za co ma to zrobić), to zawziętość Kaczyńskiego będzie nadal żyła.
 • 2010-10-28 15:11 | krysta

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  kaczynski nie odpuscil ,same slowa pokoju plynely z jego ust ,szkoda slow
 • 2010-10-28 15:14 | PL 2010

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  MEDIALNA TRESURA.
  W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI DZIENNIKARZE ZAJMUJĄ SIĘ TYM, CZYM UB/SB ZA KOMUNY: PROPAGANDĄ, PROWOKACJAMI, PODJUDZANIEM, DEZINFORMACJĄ, SIANIEM PLOT I POMÓWIEŃ - NA ZLECENIE LEWACKICH IDEOLOGÓW I PO-BOLSZEWICKIEJ RAZWIEDKI. I TAK JEST OD 20-TU LAT !!!
  A w fachu ubeka normalne jest, że padają trupy. Mogą więc zmienić chwilowo ton propagandy, ale CELE ZAWSZE BĘDĄ TE SAME: UTRZYMAĆ KONTROLĘ NAD ŻYCIEM POLITYCZNO-SPOŁECZNYM W POLSCE I KRAŚĆ ILE WLEZIE ! Skoro nie kontrolują PiS, to zwalczają tą partię wszelkimi dostępnymi środkami. W propagandzie wobec tej partii posługują się znaną od lat zasada: skoro nie możemy pokonać ich argumentami racjonalnymi to sprawmy, aby ludzie ich nienawidzili. I to właśnie dlatego różne te dziennikarskie sławy, nagradzane co chwile coraz to nowymi nagrodami, których pełno jest w telewizorze, radio, gazetach, politycy PO i SLD, tzw. eksperci (zawsze ci sami !!!), mądrale zwani niesłusznie intelektualistami itd., itd., tak zawzięcie zwalczają PiS. To oni rozpętali (posłużę się ich zwrotem) „kampanię nienawiści” i prowadzą ją dalej. Teraz chodzi o to jak tu zyskać na śmierci Marka Rosiaka. Nie zdziwię się, gdy w ramach walki z nienawiścią w polityce zamkną Gazetę Polską i Radio Maryja. Pożyjemy, zobaczymy.
 • 2010-10-28 15:25 | se ma for

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  naprawdę słodko jest umierać za ojczyznę :)
 • 2010-10-28 15:29 | episod

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Ja także obejrzałem transmisję z ceremonii pogrzebowej śp.Rosiaka.
  Wysłuchałem także przemówienia(?)Prezesa... Czy te jego słowa, że śmierć M.Rosiaka była "ceną jego życia", nie zakrawają na socjotechnikę nienawiści?
  Ta fraza w przemówieniu Prezesa pobrzmiewała echem w archikatedrze, jak ta długotrwała burza oklasków po zakończeniu jego wystąpienia...
  Jestem zniesmaczony.
 • 2010-10-28 15:50 | jacóś

  Re:przekażcie sobie znak pokaju...

  ...i Prezes przekazał Prezydentowi "gest Kozakiewicza"
 • 2010-10-28 16:22 | Bejotka

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  A liczba pacjentów wciąż rośnie...
 • 2010-10-28 16:52 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Ja osobiście nie mógłbym się zmusić do słuchania tego gościa nawet gdyby mi płacono. Powiem więcej: czekam z utęsknieniem aż za sprawą wyborców wreszcie zniknie ze sceny politycznej raz na zawsze!
 • 2010-10-28 16:56 | kryst

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Nie mialem zamiaru komentowac,tylko inne komentarze przeczytac, ale jak zobaczylem co napisal PL 2010, to nie wytrzymalem.
  Temu osobnikowi teskni sie za wygodka za obora, pol litra gorzoly tygodniowo za darmo od panstwa i 2000 zl zapomogi miesiecznie.
  Wierzy gleboko, ze jego Jarus Kaczynski wszystko mu to zapewni, jak znowu bedzie rzadzil.
  PL 2010 bedzie nienawiodzil wszystko,co jest od niego lepsze, sasiadow,ludzi wyksztalconych a nade wszystko ludzi pracujacych, z trudem utrzymujacych swoich rodzine, ale nie hodujacych zmije nienawisci w swym sercu.
  PL 2010, gdyby mial sposobnosc - osobiscie zatluklby na smierc Prezydenta i premiera, nawet nie wiedzac dlaczego, ale uwazalby ze zrobil nasluszniejsza rzecz w zyciu.
  PL 2010 kazda niedziele jest w kosciele - i na tym sie konczy jego "przygoda" z wielkim swiatem.
  PL 2010 mieszka tysiacami gdzies kolo Hajnowki albo innego Lublina i codziennie marzy o tym, ze wygral szostke w toto-lotka w ktorego jeszcze nie zdazyl zagrac bo na wode by mu zabraklo.
  PL-2010, tpowy narodowo-katolicki Prawy Polak, obywatel slowianskiego Ciemnogrodu.
 • 2010-10-28 17:11 | czlowiek

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  tobie bym takze nie podał.... Takie mam prawo.... A dziennikarze dalej manipulują: transmisję prowadziła równiez TV TRWAM. Tyko wam to przez gardło nie oprzechodzi
 • 2010-10-28 18:50 | Adam 2222

  Obie strony oszukują i graja tak jak mogą. To morderstwo to pochodna "'miłości" samolecznictwa do Geniuszy Narodu. Brak kompetencji, głupota, chciwość, oszustwa, niewywiązywanie się ze zobowiązań przedwyborczych itp. To są cechy "Rasiaków".

  Dlatego w III RP za co się nie weźmiesz to zrobione jest od tylu strony,ale "elity" mają się dobrze. Robienie nam wody z mózgu przez media i Krk jest coraz mniej skuteczne. To widać i w Polityce, gdy redakcja spodziewa się politycznie niepoprawnych opinii to komentarzy nie można zamieścić. Ba, nawet stali bywalcy Szostakiewicza, Paradowskiej czy Passenta etc. już zaczynają nieposłusznie nie poddawać się manipulacji.

  P.S.
  za co prezydent Polski, hr. Komorowski, pośmiertnie przyznał Order Odrodzenia Polski ?
  Czy takie postępowanie nie prowadzi do dewaluacji odznaczeń państwowych ?

 • 2010-10-28 19:09 | alicani

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Chętnie rozmawiałabym z członkami/zwolennikami PiS-u o ich programie i różnicach w ich poglądach i innych ugrupowań ale pod warunkiem, że zmienią swojego wodza. A raczej, że ustanowią demokratyczny zarząd swojej partii. Bo partie wodzowskie, wymagające posłuszeństwa i bezwzględnej dyscypliny zawsze gromadzą tylko karierowiczów albo fanatyków,czasem bezwolne osoby dające sobą kierować. W przypadku PiSu, gdzie wodzem jest osobnik majacy trudności w nawiązywaniu normalnych kontaktów międzyludzkich, dręczony emocjami będącymi dziwną mieszanką kompleksów i narcyzmu, jest to tym bardziej niechętnie przyjmowne przez ludzi o innych poglądach. A ci są (na szczęście) w większości - stąd też większość mediów jest nieprzychylna J. Kaczyńskiemu.
 • 2010-10-28 21:13 | A poza tym wszyscy zdrowi?

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  I jeszcze jedno: kto zyskał na tej tragedii i kto jeszcze chce na niej zyskać? Więcej pytań nie mam, bo na odpowiedź nie liczę.
 • 2010-10-28 22:16 | jotkaes

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  60-75% Polaków w sonadażach za "siewcę" nienawiści uważa Jarosława Kaczyńskiego. Można by powiedzieć, ze połowa spośród tych, co na niego głosowało zmieniło o nim zdanie.
  Jeżeli uważasz, że ci, którzy negatywnie oceniają Kaczyńskiego nie mają swego zdania, tylko tak jak Wy, jego zwolennicy, ślepo wierzycie we wszystko co on powie, tak i oni wierzą bezkrytycznie w to co głoszą kreatorzy "kampani nienawisci" to znaczy, że uważasz, iż nie są oni w stanie dokonać samodzielnej oceny sytuacji na podstawie tego co widzą i słyszą?.
  Jeśli zdanie to jest zbyt zawiłe, to napiszę krótko - masz za idiotów 3/4 Polaków?
  Czy uważasz, że facet, który obraził się na prawie wszystkich, bo przegrał wybory prezydenckie, który szuka zemsty na wyimaginowanych winowajcach smierci jego brata co tak naprawdę jest wyłącznie jego PRYWATNĄ sprawą jest właściwą osobą, która może być przywódca narodu, prowadzić racjonalną, kompromisową a nie ksenofobiczną politykę międzynarodową, z którym będa się liczyć i szanować a nie traktować ironicznie, z politowaniem inni politycy.
  A może wojny chcecie - z wszystkimi ?
  Iść z krzyżem przeciw zbrojnym hufcom ?
  Polec śmiercią męczeńską po to, by świat okrzyknął pingwina orłem ?
  Wystawicie sobie kurhany, postawicie mnóstwo krzyży a przy nich bedziecie sie modlić i śpiewać na przemian pobożne, patriotyczne i bojowe pieśni.
  Wy sobie sprawy nie zdajecie nawet, jacy jesteście z tym śmieszni !!!
 • 2010-10-28 22:56 | episod

  Uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Chcę się podzielić z Wami komentarzem mojego, dorosłego, syna: Stary, to jakaś epidemia...
  czyżby obawiali się "choroby brudnych rąk"?! ...Przybiłem mu żółwika!
 • 2010-10-29 00:52 | PL 2010

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  DO: "kryst", "alicani", "jotkaes"
  Nie zrozumie się mechanizmów rządzących obecnie Polską i w tym kontekście także np. Europą, jeśli nie zachowa się pewnego dystansu poznawczego do obecnych wydarzeń. Łatwo wówczas (i tak zawsze postępowała każda propaganda, plus emocje) pogubić rozpoznanie faktycznych celów i motywów pewnych działań (np. politycznych, ekonomicznych albo ideologicznych) w mgławicy szczegółów i szczególików do których i tak w konsekwencji nie mamy dostępu (przecież to co wiemy w tym zakresie i tak pochodzi w zasadzie tylko z mediów z narzuconą pewną interpretacją zdarzeń). Tak więc indukcja jako metoda poznawcza w tym zakresie jest metodą b. zawodną i nie skuteczną (o ile w ogóle możliwą), natomiast b. skuteczną i oczekiwaną w uprawianiu propagandy. Ważny jest natomiast ogląd całości zdarzeń np. z dystansu historycznego ze względu na skutki pewnych działań, powodujących określone fakty bezpośrednio nam dostępne (np. jest takim faktem niedawny mord, ale też upadająca służba zdrowia, systemu emerytalno-rentowego i szkolnictwa, wzrost realnego bezrobocia i zubożenia społeczeństwa, rosnące wewnętrzne i zewnętrzne zadłużenie, itd., itd). To są fakty. To rozumowanie nazywa się dedukcją. I teraz warto zadać pytanie: dlaczego do tych faktów doszło? Co było powodem tych faktów? Analiza np. poprzedniego systemu (PRL) może nam dostarczyć szeregu b. ciekawych odpowiedzi. Jest to tzw. rozumowanie przez analogię. Po prostu istnieją np. pewne metody wpływu na zachowanie środowisk i społeczeństw o charakterze uniwersalnym i dobrze opisanym np. przez
  socjologię, psychologię, historiozofię albo przez doktryny ekonomiczne. Tutaj naprawdę tak wiele się nie zmieniło. W zasadzie metody pozostały te same. Zmieniła się terminologia i rozłożenie akcentów. Inaczej się pewne rzeczy i zjawiska nazywa (przeorientowanie znaczeniowe słów) i inne są np. skutki społeczne dla wyłamujących się z oficjalnej interpretacji zdarzeń (choć dziś już także eliminacja fizyczna). Obecnie w związku z rozwojem socjotechniki i np. upowszechnieniem audiowizualnych środków przekazu i oddziaływania (np. TV), metody są b. wysublimowane i sprowadzają się do tzw. „globalnego ataku informacyjnego” (wszędzie z dużą intensywnością powiela się tą samą informację z określoną interpretacją, albo konsekwentnie się jakieś zdarzenia przemilcza, np. zjawisko, premiera Olszewskiego albo o. Rydzyka). W ten sposób np. pewne środowiska albo osoby są społecznie i ekonomicznie izolowane (wolność?). Nie jest też dziełem przypadku iż w pierwszej kolejności przejęcie i sprywatyzowanie rynku zaczęło się od rynku informacyjnego (np. media) i banków. W ogóle jest rzeczą b. interesującą prześledzenie przebiegu i sposobu tzw. prywatyzacji w Polsce. Kto tą prywatyzację przeprowadzał i kto się stał głównym jej beneficjentem. To np. dzięki tym grupom albo osobom zawdzięczamy obecny stan ekonomiczny (przeprowadziły ją osoby mentalnie i ekonomicznie wywodzące się z PRL). Następna cecha wspólna (ZSRR - UE) to tzw. wpływ i dominacja polityczno-ekonomiczna. Jest faktem, iż taka dominacja, jak kiedyś, obecnie występuje. I co z tej dominacji wynika? Czy umiemy skutecznie zabiegać o swoje interesy? Jaką mamy obecnie tzw. elitę biznesu, polityki i kultury? Skąd się te elity wywodzą? I w końcu jaki mieliśmy realny (nie formalny!!!) wpływ, jako Polacy, na rozwój wydarzeń ostatnich 20-tu lat? Wpływ ten jest w oczywisty sposób złudny. Tzw. demokracja i jakieś wybory dokonywane przez nas, to niestety fikcja, spełniająca tylko formalne znamiona, bo napędzane medialną propagandą – obecnie tak wyraźnie widoczną. I niestety naiwność (albo zła wola) jest naszym chlebem powszednim. Reasumując: realnie cały system polityczno-gospodarczy w tzw „wolnej” Polsce po 90-tym r. nazwany dla niepoznaki (czyli tzw. ściemy) „demokracją” (!!!) powstał na bazie komunistycznych służb i widać już b. wyraźnie, że także sądy, prokuratura, a nawet Trybunał Konstytucyjny, to dla nich mały pikuś. W zasadzie cała elita biznesu, władzy i kultury w Polsce to ludzie powiązani z dawnym układem służb specjalnych z rodzinno-towarzyskimi odpryskami wzajemnych powiązań i haków. Ta mafia podporządkowała cały obecny system społeczo-gospodarczo-polityczny. I zrobią absolutnie wszystko aby tak pozostało. Tam gdzie kasa, tam władza. Tak REALNIE wygląda Polska. Samouwłaszczona czerwona szlachta od gnoju (już w kolejnym pokoleniu) i Ty szary polaczku przemielony ich wzajemnymi rozgrywkami, nadający się tylko na niewolniczą siłę roboczą, oddającą swój głos w wyborach – np. do tzw. „sejmu” - dla podtrzymania tej tragicznej groteski pt. „demokracja”. Zmienił się tylko protektor i kierunek wasalstwa. Polska ma przestać istnieć. Takie są historyczne wyroki wschodnich i zachodnich „sąsiadów”. No ale obecnie wykształcony człowiek nie ma posiadać zdolności samodzielnego, krytycznego myślenia – ma natomiast posiadać zdolność szybkiego zapamiętywania (także przekazów medialnych) i skutecznego (także po przysłowiowych "trupach") działania w tym wyścigu szczurów pt. kasa, kasa ponad wszystko, za wszelką cenę – nawet za cenę okłamywania samego siebie.
 • 2010-10-29 10:36 | dziadek 2

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Ma pan PL 2010 całkowitą rację ludzie szybko zapominają skąd smrodek wieje.
  Myślą że maja demokrację wolność słowa (oczywiście w pewnym zakresie) a to nie prawda jak nie można położyć swych brudnych postkomunistycznych łap na PiS-ie to go postanowili wykończyć medialnie. Bo na złodzieju czapka gore.
 • 2010-10-29 11:57 | bryka

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Do PL 2010

  1.Nie różnimy się zasadniczo odnośnie faktów świadczących o złym stanie gospodarki,
  podzielonym społeczeństwie (rozwarstwienie,beneficjenci,wykluczeni) ,parszywosci mediów oraz marnej kondycji instytucji państwa.Mam wrażenie,że taki ogląd jest to dosyć powszechny.

  2.Odnośnie genezy tego stanu rzeczy zdania są już podzielone.Pan reprezentuje znaną myśl „o układzie”.Wyostrzoną błyskotliwym odkryciem Pana Maciarewicza ,że koryfeusze polityczni III RP to obcy agenci z dalszym najnowszym doprecyzowaniem
  przez Pana J.Kaczyńskiego ,że żyjemy w kondominium.

  3.Różnimy się zasadniczo odnośnie perspektywy.Z Pana/Pani poglądu co do genezy wynika, że jak powiada Pan J.Kaczyński „tak naprawdę” (to ulubione zaklęcie naszych
  polityków poprzedzające kolejne łgarstwo) bez zrzucenia tego kondominium nie może być mowy o żadnej naprawie RP.Mówiac inaczej ,sami wiemy jak się mamy urzadzac i won z Brukselą.Doświadczenie historyczne (jak Pan wie doskonale) poprzednich państwowosci
  nie pozwala na akceptację takiego poglądu.Przekonanie o zdolności PiS do wprowadzenia nas do raju z Panem Kaczyńskim w roli Mojżesza jest u mnie zerowe.Wzmocnione doświadczeniem tzw IV RP.

  4.Różnice poglądów ,wśród ludzi myślących ,to rzecz normalna.Potrzeba dyskusji także.Dlatego piszę polemikę.Jest w niej trochę złośliwości ale nie ma agresji.Może to się przyjmie na tym forum ?
 • 2010-10-29 14:27 | Sławomir Osiński

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Kościół,na katafalku trumna z ciałem zamordowanego człowieka.Msza Święta.
  Do mikrofonu podchodzi Prezes i przemawia po czym następują BRAWA.Następnie przemawia eurodeputowany PiSu,Janusz Wojciechowski.Na zakończenie także BRAWA.
  Jaki dysonans.Poczułem niesmak.
 • 2010-10-29 16:18 | zniesmaczony !!!!!

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  PL 2010 i dziadek 2 !
  Wasze bełkoty podobne są do tych J. Kaczyńskiego i nienawiść pewnie w was podobna.
 • 2010-10-29 17:40 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Co na temat tej telewizji nam przez gardło nie przechodzi? Skazhi, pazhausta!
 • 2010-10-29 17:43 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  'kto zyskał na tej tragedii i kto jeszcze chce na niej zyskać?'

  Prezes akurat stracił ... głównie na wzroście, ale kto wie - może tylko w moich oczach?
 • 2010-10-29 17:44 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Pewnie obaj są na tej samej liście płac co i TKW -)
 • 2010-10-29 17:47 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Najzabawniejsze jest to, że ci ludzie chcą rządzić dużym krajem na rubieżach dawnego ZSRR ... paradne, nieprawdaż?
 • 2010-10-29 20:01 | dziadek 2

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Cytat Królika:"Pewnie obaj są na tej samej liście płac co i TKW -)".
  Tak jestem opłacany mam mercedesa, nie jednego ale w sklepie z zabawkami. I co to pana obchodzi czy mi płacą czy nie, a wam to płaci PO.
 • 2010-10-29 20:56 | Sławomir Osiński

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Czy zdają sobie z tego sprawę?
  Im lepsze mamy kontakty z Rosją(na zasadach wzajemnych),tym więcej znaczymy w UE.
  Ale ON i Jego chwalcy wciąż żyją "Snami o potędze".
  Snami które trzeba budować systematycznie.
 • 2010-10-30 13:05 | Kolega królika

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Na czas pogrzebu w stan najwyższej gotowości postawiono łódzką policję. Jak informuje „Gazeta Wyborcza”, nad bezpieczeństwem żałobników czuwali nie tylko umundurowani funkcjonariusze, ale także policjanci po cywilnemu oraz ukryci w strategicznych miejscach snajperzy.

  Należy obciążyć wszystkimi kosztami Niskiego i jego sektę. W przypadku gdyby nie zapłacili - bezwzględnie zdelegalizować. Taka metoda w ich stylu -)
 • 2010-10-30 13:18 | dziadek 2

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Cytat:"2010-10-29 20:56 | Sławomir Osiński
  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS
  Czy zdają sobie z tego sprawę?
  Im lepsze mamy kontakty z Rosją(na zasadach wzajemnych),tym więcej znaczymy w UE.
  Ale ON i Jego chwalcy wciąż żyją "Snami o potędze".
  Snami które trzeba budować systematycznie.
  "
  A co może mamy im wchodzić w tyną część ciała bez wazeliny?. Polska to jednak jest silnym narodem tylko wymaga mądrych rządów a nie uległości zamiast się na wzajem wykańczać to działać budować silne państwo.
  Na przykład energię elektryczną nie opierać tylko na ropie naftowej ale na spalaniu śmieci, elektrownie wodne, wiatrowe, węglowe (zmniejszyć eksport zwiększyć zużycie w elektrowniach. wykorzystać biopaliwa, oleje roślinne, alkohole. A nie kopać PiS z strachu że was rozliczy.
  Mamy sporo naukowców, ludzi wykształconych, mądrych, pracowitych tylko im płacić należy uczciwie. A wy poplecznicy PO i reszty nacji niszczycie wszystko co polskie przez waszą głupotę i stan świadomości o świecie realnym.
 • 2010-10-30 13:24 | Sławomir Osiński

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  ☺ :)
 • 2010-10-31 20:10 | jotkaes

  Re:Rozpoczęły się uroczystości pogrzebowe działacza PiS

  Objawy to niemalże każdy potrafi opisać - żadna to trudność. Gorzej już z diagnozą - jedni mówią, że to wirusy, drudzy - że bakterie ale są też i tacy, którzy z całym przekonaniem dowodzą , że to wina ZŁEGO, bo "urok" rzucił !!!
  Ta trzecia grupa się skrzyknęła i PIS założyła.