Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nienawiść...

(8)
2010-10-28 16:55 | Sławomir Osiński
Prezes Kaczyński oraz wielu działaczy PiSu,odpowieszialnością za śmierć p.Rosiaka obarcza p.p.Prezydenta,Premiera.Rząd i PO.
Twierdzą,że Ci,posługując się tkz.socjotechniką nienawiści wobec ich partii,doprowadzili do śmiertelnego w skutkach zamachu,który pierwotnie był wymierzony w Prezesa Kaczyńskiego,zaś wroga propaganda szerzona była poprzez tkz.przemysł nienawiści.Wymieniają przy tym nazwiska pp.Niesiołowskiego,Kutza i Palikota.
Zadaję sobie, wobec powyższego,pytanie.Kto rozpętał za pomocą"socjotechniki nienawiści" poprzez"przemysł nienawiści" kampanię, przeciwko Stefanowi Niesiołowskiemu,Jackowi Kurskiemu,Leszkowi Millerowi,Zbigniewowi Ziobrze,Grzegorzowi Napieralskiemu?.
Nazwiska tych ludzi znalazły się przecież w oświadczeniu mordercy,jako ci kórych NIENAWIDZI.Otrzymali dlatego ochronę BORu.
Pozatym ryszard c.robił"rozpoznanie" obok siedziby PiSu,w biurach PO,SLD i przed Pałacem Prezydenckim.
Świadczy to jednoznacznie o błędnej diagnozie,postawionej przez p.Prezesa,powtórzonej także dzisiaj,podczas pogrzebu śp.pana Marka Rosiaka.
 • 2010-10-29 06:06 | dziadek 2

  Re:Nienawiść...

  Nienawiść w Polsce się kupuje, ale kupujący to nie rodak nasz ale służby specjalne oraz korporacje zagraniczne zainteresowane aby w naszym kraju rządzili c co są za tym aby w Polska była zależna ekonomicznie, gospodarczo i politycznie od decyzji z zagranicy. To taki rozbiór polski, bez armat i kanonierek Polska staje się kolonią Unii Europejskiej, Rosji i USA.
  Podejrzewam że jest to próba na początek, jak zachowa się społeczeństwo oraz partie polityczne wraz z rządem. Komuś widocznie zależy na wywołaniu a naszym kraju destabilizacji kto wie czy nie wojny domowej. Aby na przyszłość osłabić nasz kraj do tego stopnia aby nie było zdolne do samodzielnych rządów i polityki zagranicznej.
 • 2010-10-29 08:29 | Kolega królika

  Re:Nienawiść...

  Co za oryginalne spojrzenie na sytuacje w Polsce. Toż to doskonały temat na kolejna edycję "Rozmów niedokończonych" ...
 • 2010-10-29 10:25 | dziadek 2

  Re:Nienawiść...

  Oryginalne to jest to że pańskie Zając poglądy nie są zbieżne z poglądami obywateli Polskich i ich interesów aby nie musieli emigrować poz granice kraju za chlebem i nie wstydzili się słabości polskiego oręża.
 • 2010-10-29 12:57 | Sławomir Osiński

  Re:Nienawiść...

  Oj Dziadek,Dziadek.Gdy brak argumentów,nie chwytaj się(brzydko)inwektyw.
  Myślę,że nie Powinieneś wypowiadać się w imieniu obywateli,ale raczej ich części.

  pozdrawiam
 • 2010-10-29 19:55 | dziadek 2

  Re:Nienawiść...

  Bo są tacy czarodzieje co z cylindra króliki wyciągają, a argumenty wcześniej podałem bez specjalnych szczegółów wszyscy je znamy. Więc nie widzę sensu jeszcze raz je przytaczać.
 • 2010-10-29 20:40 | Sławomir Osiński

  Re:Nienawiść...

  Wszyscy je znają?.Na jakim świecie Ty żyjesz?

  pozdrawiam
 • 2010-10-30 00:31 | dziadek 2

  Re:Nienawiść...

  Co z tego że znają, jak dalej błędy popełniają, nie dociera że można inaczej.
  A tak pęd do kariery zaślepia i doprowadza do ludzkich nieszczęść, po trupach, zaszczuć aby dojść do celu.