Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Cisza w sprawie manifestacji Palikota

(3)
2010-10-29 08:55 | Kolega królika
Media niewiele uwagi poświęcają temu bardzo ważnemu wydarzeniu. Dotychczas Janusz Palikot znany był z bardzo trafnych i niekonwencjonalnych wypowiedzi czy komentarzy oraz happeningów. To on publicznie zapytał o stan psychiczny Prezesa Tysiąclecia zaraz po wyborach prezydenckich sugerując, że tak raptowna zmiana frontu może świadczyć o poważnych zaburzeniach psychicznych. Nigdy tez nie zapomnę czytania pracy doktorskiej Lecha Kaczyńskiego z dziedziny PRL-owskiego prawa pracy - bezcenne.

Wczorajsze manifestacje to jednak coś o wiele dalej idące. Mam wrażenie, że to pierwszy przypadek w historii pomagdalenkowej Polski, żeby ktoś tak wyraźnie i publicznie kwestionował pozycję tych pasożytów w czarnych sukienkach. Zbiegło się to z ostatnimi próbami zatuszowania złodziejskiego procederu tzw. 'komisji majątkowej' ... czyżby cisza w temacie Janusza Palikota była komuś potrzebna?
 • 2010-10-29 10:17 | dziadek 2

  Re:Cisza w sprawie manifestacji Palikota

  Pan Palikot to zadymiarz i nikomu on i jego wypowiedzi nie są potrzebne. I panie Królik praca jaka by nie była magisterska, doktorska, czy maturalna w tamtych czasach musiała być pisana pod dyktando władz z tamtych czasów.
  Jak by co to kwestionuj pan wszystkich co pisali jakiekolwiek prace naukowe a w szczególności profesorów i nauczycieli z pokolenia komunizmu. Może pan sam jest z tych czasów i może i pan musi się zastanowić nad tym co pan pisał, a potem wytykał to innym o ile się nie mylę Tusk też pisał prace maturalne o magisterskie i to za czasów komuny. Czemu jemy pan nie dasz pstryczka w nos.

 • 2010-10-29 17:55 | Kolega królika

  Re:Cisza w sprawie manifestacji Palikota

  No w sumie to Dziadek masz słusznom racjem: tematów na doktoraty wtedy nie można było sobie 'ot tak' po prostu wybierać - przychodziły w zalakowanych kopertach z Kumitetu ... pamietam, hehe.