Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Jerzy Buzek głupieje w Brukseli ?

(5)
2010-10-29 22:07 | marsellon
Jerzy Buzek na kolacji 28.10 z euroliderami z okazji szczytu w Brukseli stwierdził , że kto nie popiera zwiększenia budżetu UE ( propozycja zwiększenia o 6% ) jest przeciw Europie .
Na to gwałtownie zaprotestował premier Cameron , mówiąc , że on ograniczył wydatki brytyjskiej policji ale przecież to nie znaczy , że jest przeciwko policji .
Nie wytrzymała też Angela Merkel i , wyraźnie poirytowana , zapytała Buzka , czy to , że ogranicza wydatki rządu federalnego oznacza , że jest przeciwko Niemcom ?
Jak widać , nasza brukselska gwiazda okazała się bardziej papieska od papieża .
Zbyt długi pobyt w Brukseli szkodzi zdrowiu i może być przyczyną wielu groźnych chorób
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html