Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Prosto z pogrzebu w Łodzi na imieniny o. Rydzyka?

(6)
2010-10-30 08:30 | Kolega królika

Ależ tak, wszak PiS to tandetni populiści ...

Tuż po pogrzebie Marka Rosiaka, zastrzelonego w Łodzi pracownika biura PiS, czołowi działacze partii pojechali do Torunia. Gościli na imieninach dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka - dowiedział się serwis tvp.info.

Jak co roku, w imieninach uczestniczyła śmietanka Prawa i Sprawiedliwości. Tradycyjnie nie było Jarosława Kaczyńskiego. Pojawili się za to m.in. europoseł Jacek Kurski, szef klubu parlamentarnego Mariusz Błaszczak, przewodniczący komitetu wykonawczego Joachim Brudziński oraz była spikerka Radia Maryja Anna Sobecka. - Niektórzy politycy PiS opuścili przyjęcie dopiero przed północą - dodaje uczestnik imprezy. Tego samego dnia uczestniczyli w pogrzebie Marka Rosiaka. Większość posłów przyjechało do Torunia prosto z Łodzi.

Imieniny o. Rydzyka rozpoczęły się o godz. 18 mszą świętą. Koncelebrował ją sam solenizant. - Potem miał miejsce program artystyczny w wykonaniu studentów toruńskiej uczelni, a następnie poczęstunek dla gości - relacjonuje jeden z uczestników imprezy. - Wśród podarków dla solenizanta dominowały kwiaty - dodaje. Posłowie PiS, z którymi rozmawiał dziennikarz tvp.info, nie widzą jednak nic złego w tym, że z cmentarza trafili na imieniny. - Złożyłem ojcu dyrektorowi życzenia, tak jak innym Tadeuszom. Nie można tego w żadnym wypadku nazwać bawieniem się - zaznacza Mariusz Błaszczak.