Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ryszard C. w niebezpieczeństwie!

(3)
2010-10-30 21:57 | Kłapacz
Mam nadzieję,że do celi Ryszarda C. nie będzie wstawiony telewizor.Obawiam się,że jak się naogląda i nasłucha to może uwierzyć w sugerowany mu polityczny motyw lub umrzeć ze śmiechu.
 • 2010-10-31 00:53 | dziadek 2

  Re:Ryszard C. w niebezpieczeństwie!

  Wpierw zamkną w celi bez klamki i okna oraz z wykładanymi matą ścianami, jak stwierdzą poczytalność że jest zdrowy. To zamkną w celi dla politycznych bo będzie miał takie prawo, oczywiście jak będzie miał odpowiedniego adwokata oraz trzymał się wersji że to był atak wyłącznie z pobudek politycznych.
  A to zapewnia mu lepsze traktowanie jak więźnia kryminalnego oraz prawo do lepszego wyżywienia bez prawa do pracy a i prawo do codziennej prasy, dłuższe spacery itp.
 • 2010-10-31 08:26 | Kolega królika

  Re:Ryszard C. w niebezpieczeństwie!

  Mam nadzieję, że ten biedak nie musi oglądać i słuchać bredni pisowskich. Jak rozumiem jest dość często przesłuchiwany, więc chyba nie nudzi się tak jak ludzie na 'wolności' bo jaki mógłby być inny powód przywiązywania nawet najmniejszej uwagi do tego steku bzdur jak nie nuda?