Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kandydaci PiS promują się ulotkami na cmentarzu

(3)
2010-10-30 22:54 | Kolega królika
Przy wejściu na Cmentarz Batowicki w Krakowie, oprócz kwestujących harcerzy i wolontariuszy Pól Nadziei są także wyborczy agitatorzy.

Przed bramą główną cmentarza dwie młode dziewczyny rozdają ulotki wyborcze kandydatów PiS na radnych miasta Krakowa. Na ten sposób dotarcia do szerokiego grona wyborców zdecydowali się Grzegorz Surdy i Adam Kalita. - Proszę zapoznać się z ulotką - mówią miłym głosem dziewczyny i wręczają ulotkę.

"To niestosowne", "nie powinno tak być", "skandal" - to najczęstszy komentarz ludzi, którzy dopiero po chwili orientują się, że to co trafiło w ich ręce, to ulotka wyborcza.


Prezes Tysiąclecia pewnie teraz zabawia się ze swoim kotem ... albo patrzy w swoje zęby:
http://www.youtube.com/watch?v=-pGPYdxhj9k