Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przebrała się miarka - niektórzy nie powinni być politykami

(4)
2010-10-31 19:20 | Kolega królika

Abp Życiński: Chcą ochrony? Nie powinni być politykami.

Metropolita lubelski abp Józef Życiński skrytykował kolejnych polityków, którzy po zabójstwie w biurze PiS w Łodzi występują o przyznanie im ochrony ze strony funkcjonariuszy BOR. - Jeśli ktoś bardzo boi się wychodzić na ulicę, nie powinien zajmować się polityką - uważa arcybiskup.

Zdaniem metropolity politycy oczekujący objęcia ich ochroną zachowują się dwuznacznie moralnie. - Chciałbym przypomnieć, że za ochronę płaci społeczeństwo z podatków - stwierdził abp Życiński w swojej sobotniej audycji radiowej "Pasterski kwadrans" na antenie radia eR, rozgłośni archidiecezji lubelskiej.


Wychodzi na to, że jeśli chodzi o kwestie ich nie dotyczące to kler potrafi prawidłowo wnioskować ... czy to kamyczyk wrzucony do ogródka PiS-u?