Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Idzie grypa

(7)
2010-10-31 21:38 | jerz
Zastanawia mnie entuzjastyczny ton Pawła Grzesiowskiego, który w numerze 44 Polityki w rozmowie z Marcinem Rotkiewiczem zachwala szczepionki przeciw grypie. Przedstawienie punktu widzenia doktora Grzesiowskiego może być interesujące, ale szkoda, że zabrakło odniesienia np. do informacji z Finlandii, gdzie działanie uboczne uważanej za bezpieczną szczepionki przeciw wirusowi A H1N1 wywołało burzę w mediach:
http://www.yle.fi/uutiset/news/2010/08/minister_calls_for_thorough_examination_of_possible_link_between_h1n1_and_narcolepsy_1912099.html
W tym kontekście zdanie "... zaszczepiło się nią 2 miliony ludzi i nie ma żadnych danych o szkodliwości tych preparatów" nie do końca odpowiada rzeczywistości.