Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przyczyny śmierci Gosiewskiego wciąż nie są znane!

(11)
2010-11-01 18:09 | Kolega królika

Mecenas Rafał Rogalski, który reprezentuje część rodzin ofiar katastrofy pod Smoleńskiem, złożył ponowienie wniosku o ekshumację ciała tragicznie zmarłego polityka PiS Przemysława Gosiewskiego. Jak wyjaśnił Rogalski, po raz pierwszy wniosek w tej sprawie został złożony już 13 lipca - donosi TVN24.

Wniosek został złożony po konsultacji z wdową po zmarłym polityku, Beacie Gosiewskiej. - Z relacji świadków wiemy, że w Smoleńsku był bałagan, dochodziło do pomyłek. Nikt nie był przy zamykaniu trumny. Prokuratura nie okazała zdjęcia, które by jednoznacznie potwierdzało, że w trumnie podpisanej Przemysław Gosiewski jest ciało mojego męża - powiedziała w programie "Kropka nad i" Gosiewska.