Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

"Niech żyje Unia europejska !"

(1)
2010-11-01 21:31 | tkw
Za onet.pl:
"
Według niedzielnego "Daily Telegraph", Unia Europejska, która będzie miała na świecie 137 ambasad, zamierza wydawać na ich utrzymanie 9,1 miliarda euro rocznie, z czego 37,4 miliona euro na kuloodporne limuzyny.

Brytyjski dziennik podaje przykłady obsady, jaką będą miały poszczególne placówki dyplomatyczne UE: ambasada na Barbadosie ma mieć 46 osób personelu, w Wietnamie - 57, na Ukrainie - 95, a na Vanuatu, wyspiarskim kraju Południowego Pacyfiku liczącym 230 tys. mieszkańców - sześciu dyplomatów.

W Burkina Faso ma być 59 funkcjonariuszy europejskiej służby dyplomatycznej, w Kostaryce - 21, w Egipcie - 90, na Timorze Wschodnim - 20 i na Mauritiusie - 39.
"

TKW: ja sam nie wiedziałem, że jestem taki bogaty (niestety jako obywatel RP muszę być automatycznie obywatelem UE). Gratuluję bogactwa pozostałym Polakom.