Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wassermannówna wysłała wniosek o ekshumację ojca!

(3)
2010-11-02 11:50 | Kolega królika

Małgorzata Wassermann, córka posła PiS Zbigniewa Wassermanna, który zginął w katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem, chce ekshumacji ciała ojca. Wniosek w tej sprawie wysłała już do Prokuratury Wojskowej pocztą priorytetową.

Wassermann tłumaczyła, że zdecydowała się złożenie wniosku o ekshumację, bo do tej pory nie otrzymała wyników sekcji zwłok ojca i nie jest wciąż znana bezpośrednia przyczyna jego śmierci.

Według córki posła, w przypadku katastrofy, pochowanie zwłok bez sekcji jest "niedopuszczalne". - To nigdy nie powinno mieć miejsca. Przyczyna zgonu powinna być stwierdzona - powiedziała Małgorzata Wassermann.