Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ekshumowano ciało "obrońcy krzyża"

(3)
2010-11-02 12:49 | Kolega królika

Środa, 27 października 2010
Sekcja zwłok nie wykazała śladów pobicia!

We wtorek rano dokonano ekshumacji zwłok Jana Klusika, mężczyzny, który w sierpniu tego roku brał udział w modlitwach przy krzyżu na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, a pod koniec września nagle zmarł na atak serca. Tak zwani "obrońcy krzyża" są przekonani, że Klusik został pobity, kiedy stał pod krzyżem. W czasie sekcji zwłok nie stwierdzono obrażeń, które mogłyby być przyczyną zgonu.

Powołany przez prokuraturę specjalista medycyny sądowej nie znalazł na ciele zmarłego żadnych obrażeń ani śladów, które wskazywałyby na pobicie.