Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kawiarnia Literacka

(1)
2010-11-03 17:47 | bryka
Obydwa wyrazy napisałam z dużej litery chcąc wyrazic moje uznanie dla tego cyklu POLITYKI.
Szkoda,że redakcja umożliwia komentowanie tylko felietonów (?) Pana Dehnela pozbawiając takiej możliwości czytelników felietonów innych autorów.Postawiłam znak zapytania przy słowie "felieton" bo nie jestem pewna czy tak należy nazywac pozycje zamieszczane w tym cyklu.Wyłazi mój brak ogłady literackiej.Z ogładą,czy bez,raz jeszcze pragnę podziękowac za "Kawiarnię".