Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czechy symbolem solidarności . A Tusk wybrał Putina

(4)
2010-11-05 22:53 | marsellon
Czechy przyznały azyl polityczny kubańskiemu dysydentowi i więźniowi rezimu Castro , Rolandowi Jimenez Pozad .
Pozad , razem z rodziną przyleciał do Pragi 26 pażdziernika , kilka dni po zwolnieniu z więzienia .
Czechy przyjmą w sumie 10 więźniów politycznych z Kuby jako wyraz solidarności narodu , który sam był w przeszłości pod władzą komunistycznej dyktatury .
Piękny gest . I tak stopniowo , Czesi staną się symbolem solidarności z prześladowanymi .
A Polska ? Czy rząd Tuska zdobył się na podobny gest ?
Nie , za to minister Radek Sikorski zapewne przygotowuje następne spotkanie polskich ambasadorów z Siergiejem Ławrowem albo planuje następny pomnik bolszewickich najeźdżców
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html