Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

czy dozorca z psychiatrą obronią Polskę ?

(1)
2010-11-05 22:54 | marsellon
Gospodarz domu Paweł Graś , aktualnie pracujący dla niemieckiego biznesmena w jego nieruchomości pod Krakowem , a na drugim etacie dorabiający jako rzecznik rządu , nie rozumie dlaczego zabezpieczenie wraku Tu-154 w Smolensku mogłoby mieć jakiekolwiek znaczenie dla śledztwa ?
No coż , w jego dozorcowskiej głowie się to nie mieści .
Acha , jeszcze drobny szczegół : ten pan miał być sekretarzem stanu ds. służb specjalnych w rządzie Tuska .
Donald Tusk jak nikt potrafi stworzyć zespół najlepszych fachowcow : dozorca szefem specsłużb , lekarz psychiatra szefem MON a inżynier elektrotechnik szefem MSW
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html