Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Samorządowa zachciewajka rozwojowa wg pomysłu J.Kaczyńskiego

(1)
2010-11-07 18:36 | Kłapacz
Nie otrząsnąłem się jeszcze z wizjonerskich pomysłów rozwojowych J.Kaczyńskiego rodem z Łomży i Szczecina a tu jeszcze Szczecin nie zdążył wyprzedzić Hamburga a my mamy wysyp pomysłów okraszonych dowartowściowującymi przenosinami.Za najbardziej kuriozalną uważam myśl Prezesa - straciliśmy 5 lat więc wykorzystajmy następne 10.
Dlaczego straciliśmy Prezesie? Na to nie odpowie nikt!