Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

To Tusk jechał do Katynia niepotrzebnie

(1)
2010-11-08 16:12 | tkw
Okazuje się, że oficjalna wizyta w Katyniu była planowana na 10.04, to Tusk w ostatniej chwili w uzgodnieniu z Putinem postanowił jechać wcześniej, wychodzi coraz więcej ciekawych faktów ...

Za onet.pl:
"
Jak poinformował serwis wprost.pl, decyzja o kwietniowych uroczystościach z udziałem premierów Polski i Rosji w Katyniu zapadła po telefonie z Moskwy. Powodem miała być absencja Putina w dniu 10 kwietnia, dlatego spotkanie w lesie katyńskim Donalda Tuska z Władimirem Putinem odbyło się wcześniej.

O kulisach ustalania terminu wizyty Putina poinformowała w prokuraturze dyrektorka departamentu spraw zagranicznych w Kancelarii Premiera Agnieszka Wielowieyska. Pracownica kancelarii poinformowała, że już na początku lutego odbyła się w tej sprawie rozmowa telefoniczna Tuska z Putinem.

- Ustalono, że 10 kwietnia 2010 r. pozostaje nadal aktualny jako termin obchodów centralnych, zaś 7 kwietnia będzie obejmował wizytę premiera Donalda Tuska z jej osobnym programem. W sumie w lutym 2010 r. organizacja tych dwóch wizyt niejako rozdzieliła się – zeznała Wielowieyska.
"

link:
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katastrofa-smolenska/putin-dzwonil-do-tuska-by-przelozyc-wizyte-w-katyn,1,3777788,wiadomosc.html