Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jutro odsłonięcie pomnika na Powązkach bez Kaczyńskiego

(4)
2010-11-09 17:51 | Kolega królika
Prezes PiSu bojkotuje odsłonięcie pomnika ofiar katastrofy smoleńskiej. Jutro na Powązkach zostanie odsłonięty monument mający upamiętnić ofiary katastrofy prezydenckiego tupolewa.

Z kalendarza Jarosława Kaczyńskiego wynika: grafik ustalono tak, by prezes nie spotkał się na Powązkach z parą prezydencką i premierem Tuskiem, którzy o 8:41 wezmą udział w odsłonięciu pomnika. Gdy na Powązkach rozpocznie się ceremonia, Jarosław Kaczyński wraz ze współpracownikami - jak co miesiąc - będzie na mszy w kościele przy Krakowskim Przedmieściu.


A co będzie robił po mszy? Znowu zadyma z pochodniami?