Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Polska jest najważniejsza - c.d.

(4)
2010-11-09 20:19 | Kolega królika
Kaczyński oskarża o "atak od wewnątrz"

"Udany kongres poznański PiS doprowadził do natychmiastowego ataku na naszą formację, i to ataku od wewnątrz. Dziś wiem, że nie był on nieodpowiedzialną inicjatywą jednego człowieka (Pawła Poncyljusza), ale przedsięwzięciem paru osób niezadowolonych ze spokojnego, merytorycznego przebiegu kongresu i jednoznacznych wyborów personalnych, które na nim zostały dokonane. Atak mający wsparcie zewnętrzne trwał aż do 10 kwietnia, kiedy to przerwała go smoleńska tragedia" - napisał Kaczyński. Stwierdził też, że obie wyrzucone w ubiegłym tygodniu z partii posłanki stały się wyłącznie narzędziem antypisowskiej akcji, która miała osłabić partię i doprowadzić do jej porażki wyborczej.


To jest pisane przez kogoś z rodowodem PZPR-owskim. Tego nie można wytłumaczyć jedynie paranoją :)
 • 2010-11-09 22:42 | dziadek 2

  Re:Polska jest najważniejsza - c.d.

  A grzebanie w cudzych brudach panie Królik to jest kogoś z rodowodem DB, UB, SB i dawnej WSI, oraz polskich współpracowników NKWD-KGB.
  I tego nie można wytłumaczyć paranoją.
 • 2010-11-10 08:37 | Kolega królika

  Re:Polska jest najważniejsza - c.d.

  Dziwne, bo prawie wszyscy tłumaczą zachowanie PiS-u paranoją ich szefa :)
 • 2010-11-10 10:40 | dziadek 2

  Re:Polska jest najważniejsza - c.d.

  Te prawie to ile to jest w liczbach, bo o ile mi wiadomo z życia codziennego to część milczy i tylko w czoło się stuka, że kultura w polityce w WC wraz z kałem została spłukana. Przez zachowanie się PO i ich liderów, część nie zwraca uwagi a pozostała garstka skacze sobie do gardła. Ja mógłbym też użyć słowa takiego samego do PO "Dziwne bo prawie wszyscy tłumaczą zachowanie się PO paranoją ich szefa". A przecież szef PO ma czego się bać choćby odpowiedzialności politycznej za niestosowne zachowanie się do tragedii Smoleńskiej, oraz ochronę kolesi którzy powinni odpowiedzieć przed prokuratorem za swe wcześniejsze czyny.
  Tak pan bronisz PO jakbyś pan jakieś profity z tej partii otrzymywał.