Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ludzie listy piszą ...

(8)
2010-11-09 20:24 | Kolega królika
W wewnątrzpartyjnym piśmie prezesa PiS do działaczy, do którego dotarła "Rzeczpospolita", Jarosław Kaczyński postawił tezę, że Joanna Kluzik - Rostkowska i Elżbieta Jakubiak. parlamentarzystki i osoby z nimi związane od ponad roku przygotowały działania wymierzone w PiS, które miały doprowadzić do przegrania wyborów. Tak wytłumaczył wyrzucenie posłanek z partii. Elżbieta Jakubiak uważa, że wyjaśnienia prezesa PiS są nieprawdziwe.

Czyli okazuje się, że obie panie uknuły spisek i dlatego Kaczyński odniósł porażkę w wyborach ... tak, z pewnością tak było :)
 • 2010-11-09 22:38 | dziadek 2

  Re:Ludzie listy piszą ...

  Co było to było już ich nie ma i nie ma co rozpatrywać tę sprawę.
 • 2010-11-09 23:03 | dziadek 2

  Re:Ludzie listy piszą ...

  A może pan Królik napisze o swym pupilku jak to było :
  Przemilczany wyrok sądu . Czy Komorowski ustąpi z urzędu ?
 • 2010-11-09 23:08 | tkw

  Re:Ludzie listy piszą ...

  do 2010-11-09 23:03 | dziadek 2

  Właśnie. Chciałbym jutro obudzić się w kraju, w którym dziennikarz puści Komorowskiemu taśmę z tą wypowiedzią i zada pytanie "i co pan ma do powiedzenia teraz ?" (no bo chyba nie ma wątpliwości, że nagranie tej wypowiedzi istnieje, ja sam pamiętam tę wypowiedź z telewizji).
  No ale samobójców nie ma.
 • 2010-11-09 23:17 | dziadek 2

  Re:Ludzie listy piszą ...

  I teraz w wyborach wygrywa pan Kaczyński wraz z swą opcją polityczną PiS.
  Co ma zrobić z Komorowskim przecież zaraz ryk powstanie nie tylko na całą Polskę ale Tusk będzie jeździł po wszystkich krajach i głosił że Kaczyński okazał się mścicielem, rewanżystą człowiekiem dążącym do rewanżu za traktowanie jego i jego partii. Reszty to się można domyślać co będzie robił Tusk i jego liderzy z partyjni.
 • 2010-11-10 08:41 | Kolega królika

  Re:Ludzie listy piszą ...

  Wy obaj panowie TKW i Dziadek albo już jesteście członkami tej sekty, albo powinniście niebawem do niej wstąpić. Z pewnością prezentowany przez Was sposób myślenia w pełni Was do tego kwalifikuje :)
 • 2010-11-10 10:26 | dziadek 2

  Re:Ludzie listy piszą ...

  Panie Królik ja mogę wstąpić do Polskiej Narodowej Partii Socjal-Demokratycznej. I w moich oczach partia PiS i PO to jedno i to samo, lecz z powodu nie stosownego zachowania się liderów z PO, będę glosował przeciw PO.
  Uważam że wszystkie opcje polityczne powinny wyrazić publicznie dezaprobatę w zachowaniu się liderów z PO zwłaszcza pana Donalda Tuska i pana Bronisława Komorowskiego. Nie chodzi o poparcie dla PiS-u ale o zaprzestanie takiego chamskiego zachowania się liderów z partii opozycyjnej.
  Dlatego ja stawiam tamę chamstwu i zero tolerancji.
 • 2010-11-10 11:08 | Kolega królika

  Re:Ludzie listy piszą ...

  Na szczęście 'wszystkie opcje polityczne' oraz zdecydowana większość wyborców mają serdecznie dość psychopatii na scenie politycznej :)