Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jerzy Miller wpuszcza islamistów do Polski

(3)
2010-11-09 22:02 | marsellon
Zniesienie unijnych wiz dla Bośni , zatwierdzone 8 listopada przez szefów MSW w Brukseli może mieć katastrofalne skutki dla bezpieczeństwa obywateli UE , w tym Polaków .
Obywatelami Bośni są setki fantyków muzułmańskich z krajów arabskich , walczących jako ochotnicy w wojnie w Bośni w latach 90tych , min. jako batalion El-Mudżahedin .
To była 550 osobowa jednostka sformowana z najbardziej ekstremistycznych mudżahedinów powiązanych z organizacjami terrorystycznymi , którzy potem , za zasługi , dostali obywatelstwo bośniackie .
W wiosce Boćinja Donja był prawdopodobie obóz szkoleniowy dla terorystów islamskich .
Teraz ci “Bośniacy” będa mogli bez przeszkód podróżować po całej unii . Może pojawią sie też pod domem inżyniera Jerzego Millera , żeby mu podziękować za okazaną pomoc w wypełnianiu swojej misji ?
A z drugiej strony minister Miller i inni unijni “spece” od bezpieczeństwa będa pilnować , żeby dalej nie było wolno wnieść na pokład samolotu półlitrowej butelki wody mineralnej .
O tak , taka butelka to prawdziwe zagrożenia da bezpieczeństwa , nie to co jakiś islamista z bombą…
http://smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.htm
 • 2010-11-09 22:15 | tkw

  Re:Jerzy Miller wpuszcza islamistów do Polski

  No niestety.
  Zawsze mówiłem, że wejście do Unii da nam trochę kasy i wzrost gospodarczy ale zapłacimy za to w sferze kultury, niepodległości, obyczajów itd. Takich złych wiadomości będzie więcej, niestety. I nie ma tu co liczyć na rządzących z PO, oni będą się cieszyć z politycznej poprawności a że my, obywatele, będziemy mieli kłopoty - to co to ich obchodzi ? A są kraje, gdzie sobie z takim napływem poradzili, wprowadzono np. ostre egzaminy językowe - właśnie w "POlityce" jest artykuł o Japonii i zaproszeniu przez nich filipińskich pielęgniarek - która nie nauczyła się japońskiego w dwa lata - wracała na Filipiny. Czyli można jak się chce.
 • 2010-11-12 18:33 | Prezes

  Re:Jerzy Miller wpuszcza islamistów do Polski

  A to ciekawe.
  Proponowałbym w takim razie także wymagać od wszystkich polaczków
  by nauczyli się porozumiewywać w języku kraju gospodarza po 2 latach
  od przyjazdu tam do pracy. A jak nie to won do Polski.
  A pamiętacie ile było wrzasku, gdy jakiś pracodawca z jukej zwolnił Polaków,
  bo nie mógł się z nimi dogadać ?

  A może chcecie wybudować chiński mur, by ochronić przenajświętszą rzeczypospolitą zawsze dziewicę przed inwazją innowierców ?
  Juesej już tak robi. Tylko tutaj kozłem ofiarnym są Meksykanie.