Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kolejna wersja 'dymisji" Kluzik i Jakubiak

(1)
2010-11-10 11:54 | Kolega królika

W siódmą miesięcznicę katastrofy pod Smoleńskiem Jarosław Kaczyński i politycy PiS udali się przed Pałac Prezydencki. Wcześniej uczestniczyli w mszy świętej. Kazanie wygłosił ks. Ryszard Halwa - duchowny mówił o "diabelskich siłach medialnych" i komentował wyrzucenie posłanek Kluzik-Rostkowskiej i Jakubiak z PiS.

Duchowny mówił o "diabelskich siłach medialnych" ... hehe, zamiast wziąć się za różaniec oni w przemówienia się bawią. PiS wespół z klechami robią ten kraj jeszcze bardziej groteskowym niż jest.