Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kiedy skończy sie ta groteska?

(4)
2010-11-10 11:58 | Kolega królika

Tuż po mszy Jarosław Kaczyński i inni politycy PiS, m.in. Mariusz Błaszczak i Marek Kuchciński, złożyli wieńce przed Pałacem Prezydenckim. Następnie odśpiewali hymn i kilka pieśni patriotycznych. Po modlitwie działacze Prawa i Sprawiedliwości pojechali zapalić znicze na Cmentarzu Powązkowskim.

Pod Pałac znów o 20.00

O 19.00 odbędzie się msza św. w archikatedrze św. Jana, po mszy zaplanowano Marsz Pamięci pod Pałac Prezydencki.


Ci panowie najwyraźniej zapominają, że dostali MANDAT poselski o podatników. Czemu ma służyć ich obecność w życiu politycznym?