Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Co stanie przy Pałacu Kultury?

(6)
Nie udzieliły mi się emocje towarzyszące wczorajszemu przyjęciu przez stołecznych radnych planu zagospodarowania Placu Defilad. Obojętny pozostaję zarówno na głosy pełne entuzjazmu, jak i na te nie kryjące oburzenia.
 • 2010-11-10 13:09 | tkw

  Zabrakło podstawowego pytania

  A czemu ten plan uchwalono właśnie teraz ? Żeby Hanka mogła to w kampanii wykorzystać (kto zapyta co robiła w tej kwestii przez 4 lata ...).

  Nie znam tego planu ale widząc moment jego uchwalenia nie mam złudzeń, że jest czymś innym niż elementem kampanii wyborczej.

  I do Autora - w miejsce słów "Po prostu nie wierzę, by w dającej się określić przyszłości miało to cokolwiek zmienić" wstawiamy "nic się nie zmieni w dającej się określić przyszłości".

  Autorowi gratuluję odwagi, walnąć taki tekst na krótko przed wyborami prezydenta stolicy ...
 • 2010-11-10 18:40 | brieg

  Re:Co stanie przy Pałacu Kultury?

  niewazne co, wazne aby przyslonilo PK!
 • 2010-11-10 19:58 | tkw

  Re:Co stanie przy Pałacu Kultury?

  po co przysłaniać, lepiej wyburzyć - teren pod pałacem jest sporo wart ...
 • 2010-11-11 04:00 | andy

  Re:Co stanie przy Pałacu Kultury?

  Chcemy tego czy nie chcemy ale Pałac Kultury stał się z biegiem lat dla Warszawy mniej więcej tym czym dla Paryża wieża Eiffla (też niechętnie niegdyś przyjmowana przez paryżan), i zasłanianie go wyższymi budynkami to trochę dziwny pomysł. No ale gdy w grę wchodzą pieniądze i to duże ... Niemniej jednak szkoda mi tego widoku i możliwości orientacji w mieście "po Pałacu" ;) Lubię Warszawę, lubię tam przyjeżdżać, dobrze się w naszej stolicy czuję, to miasto ma "coś" w sobie. A Pałac jest ważną "tego czegoś" częścią.
 • 2010-11-11 06:59 | brieg

  Re:Co stanie przy Pałacu Kultury?

  biorac pod uwage, ze w Warszawie nie ma praktycznie zadnych zabytkow, turysci chetnie ogladaja ten skopiowany amerykanski wiezowiec z rosyjskimi i polskimi dodatkami.
 • 2010-11-11 12:50 | episod

  Re:Co stanie przy Pałacu Kultury?

  A może zrealizować wizję Baryki z "Przedwiośnia" i postawić SZKLANE DOMY?
  Eee, chyba moje plany no pasaran...