Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Białoruskie pola ziemniaczane

(5)
Pola ziemniaczane, tak jak Krzemowa Dolina w Ameryce, mają być – ogłosił prezydent Aleksander Łukaszenka – kołem zamachowym białoruskiej gospodarki.
 • 2010-11-10 21:11 | Vera

  Tania jest ta odwaga, tania

  Drogi Panie Cezary.
  Podziwiam tę waszą dziennikarską odwagę wobec słabszych i tych, których się nie boicie bo nie mogą oddać. Pięknie jest podśmiewać się z Łukaszenki i pouczać go, jaka powinna być - wy wiecie to lepiej - ich demokracja.

  Dziwne tylko, że jeśli chodzi o Chiny to gęba w kubeł. Wtedy zawsze się znajdą tacy, którzy opowiadają, że nie wolno innych pouczać o demokracji bo u nas też bywa źle. Oj wtedy nie wolno nie wolno.

  To ja mam propozycję: Niedługo, za miesiąc, będzie rozdanie pokojowej nagrody Nobla. Proszę tam pojechać, przemówić i pokazać, że Pan kocha wolność nie da się zastraszać dyktatorom. Wtedy ukłonię się przed Panem.
  Pozdrawiam
 • 2010-11-13 10:19 | huurra1

  Re:Białoruskie pola ziemniaczane

  i ja i ja się ukłonię ...
 • 2010-11-14 01:16 | Joanna

  Re:Białoruskie pola ziemniaczane

  Ale maja ladne traktory i gospodarstwa ( nawet pokazowe ) sa lepsze od tych w Polsce , bo u nas to do orania wykorzystuje sie krowy a na pokazowych gospodarstwach to koniami tymi z Janowa P orze sie i bronuje, a dojarek do koz to gorale tez nie maja , mozna je sprowadzic z Minska , i wtedy zasypac cala Rosje oscypkami patentowanymi. Frytki musza byc dobre z tych kartofelkow bialoruskich ,to niedawno byla Polska , prawda?
 • 2010-11-15 13:39 | ciach

  Można zarobić na krzemie, można i na ziemniakach

  to, że Łukaszenka stawia na to drugie, dziwić nie powinno, warunki są
 • 2010-11-24 09:43 | erbe

  Re:Białoruskie pola ziemniaczane

  Mój podziw też Pan ma jak w banku. Ale póki co, to co Pan robi jest żałosne.