Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Matka Gosiewskiego piszę książkę o synu

(1)
2010-11-12 23:18 | Kolega królika

Jadwiga Gosiewska, matka zmarłego w katastrofie smoleńskiej polityka PiS, pracuje nad biografią syna. W napisaniu książki pomaga jej wdowa po byłym wicepremierze, Beata Gosiewska.

O czym będzie książka? "To będą moje wspomnienia o tym, jak widziałam dorastanie i rozwijającą się karierę syna oraz rozmowy z osobami, które go znały" - zapowiada Gosiewska i dodaje, że nie należy spodziewać się zwykłej biografii politycznej. "Sprawy polityczne oczywiście też tam będą, bo tym żył mój syn, ale z innej strony" - tłumaczy matka tragicznie zmarłego posła.

Gosiewska przyznaje, że do napisania książki oprócz żalu i tęsknoty za utraconym synem skłoniły ją nieprawdziwe informacje pojawiające się na jego temat w mediach.


Wybitny mąż stanu i twórca peronu-pomnika zasługuje nie na jedną książkę. Nie mogę się doczekać aż się ukaże w sprzedaży :)