Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy Warszawa obrośnie slumsami ?

(6)
2010-11-13 12:13 | Kłapacz
Wszystkie dane wskazują,że to już blisko. Polaryzacja ma się dobrze i potrzebuje dalszych ofiar.
Dyfuzja poza metropolitalnymi opłotkami nie zachodzi a więc nie liczmy na metropolitalny znak pokoju.
 • 2010-11-13 16:45 | Kasalenna

  Re:Czy Warszawa obrośnie slumsami ?

  najpierw małe miasta, Warszawa nie tak szybko, dobrze się chyba trzyma
 • 2010-11-13 16:51 | Kolega królika

  Re:Czy Warszawa obrośnie slumsami ?

  I to wszystko co Cie Kłapacz nurtuje w kwestii Warszawy? To miasto nie posiada nawet drugiej linii metra (pierwsza została ukończona po 25 latach!), Stolyca narodu Szopena nie ma obwodnicy! Próbowałeś się kiedyś dostać z Pragi rano powiedzmy o godz. 8-mej? Chłopie, nie dość, że jest to jedna z najbrzydszych stolic w Europie to komunikacja jest zatrważająca. Ceny nieruchomości - i w konsekwencji - wynajmu są horrendalne. No ale Ty się martwisz o slumsy ... masz znacznie większe szanse znaleźć je w setkach miast i miasteczek tego kraju, który jest rządzony od 20 lat przez ludzi o wręcz książkowej indolencji. Bismarck miał rację twierdząc, że Polaków można najdotkliwiej ukarać gdy pozwoli się im samym rządzić. Widziałeś twarze kandydatów na samorzundowcuff - mnie to zatrważa!
 • 2010-11-13 17:40 | Kłapacz

  Re:Czy Warszawa obrośnie slumsami ?

  Futrzaku sądzisz,że owi czekają na kolejne linie metra,będą ujeżdżać obwodnice i stać obok Ciebie w korkach wspominając ciepełko wynajmowanego lokalu mieszkalnego. Przy znacznie mniejszych różnicach dochodowych oraz wskaźnikach bezrobocia metropolie obrastają. Kandydaci mogliby,tak na wszelki wypadek,powiedzieć co oferują:kartony,dyktę a może azbest z rozbiórek dachów.
  Nie zatrzymuj ich u siebie. Zaproś. Slumsy dodadzą Warszawie metropolitalnego splendoru.Stan równowagi z rzadka bywa i dyfuzja jak nie w jedną to w drugą stronę zachodzić musi.
 • 2010-11-13 18:03 | dziadek 2

  Re:Czy Warszawa obrośnie slumsami ?

  Przy tej polityce jaka jest prowadzona od czasu transformacji czyli 20 lat, to slamsy nie tylko powstaną w Warszawie ale we wszystkich miastach wojewódzkich.
  W naszych warunkach klimatycznych to kartony (papier), plandeki, i folia będzie miała swą drugą cenę na rynku slamskim. Na przykład dwa kartony o pojemności 1m³, będą w cenie np. 10 skrętów z tytoniu lub garści tytoniu ( z petów).
 • 2010-11-14 15:39 | Kłapacz

  Re:Czy Warszawa obrośnie slumsami ?

  Szkoda,że temat nie wywołał wypowiedzi z pogranicza. Niech więc Jarosław Kaczyński obsiewa dobrobytem urodzajne pola i bagna.