Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zgoda buduje a PiS rujnuje!

(3)
2010-11-14 17:02 | Kolega królika

Ludzie Platformy Obywatelskiej są powołani do tego, by budować, a nie rujnować - powiedział podczas mazowiecko-warszawskiej konwencji PO premier Donald Tusk. Dodał, że ta myśl przyświecała założeniu partii przed 10 laty.

Wyjaśnił, że obecnie "niektórzy rozumieją politykę jako nieustającą kłótnię". - Jako rujnowanie tego, co inni cierpliwie budują.

- Wierzę, że Polacy wykazują wielką, historyczną mądrość, że wskazują na tych, którzy chcą budować mosty, szkoły, szpitale, centra rozwoju cywilizacyjnego, boiska, a nie chcą wskazywać tych, którzy nawet nie potrafią zbudować swojej partii, nie potrafią zbudować opozycji, kiedy w niej są - mówił Tusk.


No dobrze, a te 3 miliony mieszkań to pikuś?
 • 2010-11-15 11:32 | dziadek 2

  Re:Zgoda buduje a PiS rujnuje!

  Zapomniał dodać że to co dziś się buduje to w większej części zasługa poprzedników. Bo tak zawsze jest choćby z przyczyn czasowych, dziś nad czymś pracuje sejm uchwala a dopiero za rok lub dwa ustawa wchodzi w życie, to samo z wieloma uchwałami związanymi z inwestycjami nim jakąś się zacznie musi minąć co najmniej rok lub dwa aby inwestycję rozpocząć.
  A taki Tusk to wykorzystuje bo naród głupi i da się oszukać że to on wszystko wybudował mosty, szkoły, szpitale,różne centra i te szlachetne boiska. Ciekawe jakiż to on zapracowany, nie winny, a tyle dla Polski zrobił, nie to co poprzednicy on całą Polskę odbudował. I czego ludzie od niego chcą to PiS taki wredny chce go zniszczyć i wywołują kłótnię a on taki spokojny obywatel. Słowa, słowa, uważa że naród głupi i da się wyrolować. Choć przyznam że taktyka Tuska jest dobra połowa narodu to głupcy i na PO Tuska zagłosują. Bo niektórym rodakom jak pod nos nie podsuniesz że poczuje że śmierdzi to nie uwierzy.
 • 2010-11-15 13:42 | Sławomir Osiński

  Re:Zgoda buduje a PiS rujnuje!

  Zapomniałeś Dziadek 2,do sukcesów rzadu Kaczyńskiego dodać Trasy Łazienkowskiej i PKiN w Warszawie,oraz drogi szybkiego ruchu Warszawa-Katowice(Gierkówka).
  Ja jeszcze dodam tunel do Świnoujścia,przekopanie Mierzei Wiślanej i elektrownie atomową w Żarnowcu.