Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

San Suu Kyi Aung

(2)
Przygotowując się do wyborów parlamentarnych w 2010 r. birmańscy generałowie po raz kolejny wydłużyli niewolę noblistce i liderce demokratycznej opozycji – Aung San Suu Kyi.
 • 2010-11-14 18:40 | tkw

  Czerwona flaga

  Patrze na zdjęcie z czerwoną flaga i gwiazdą.

  Nieraz w podobnych przypadkach okazywało się, że z jednej strony jest jakaś władza wojskowych zdobyta niedemokratycznie a z drugiej strony opozycja pod sztandarami komunizmu.

  Tragiczna alternatywa.
 • 2010-11-14 22:30 | Woziwoda

  Re:San Suu Kyi Aung

  Zastanawiające, że nikt nie pisze o kapryśnej, bezsensownie upartej, całkowicie wyizolowanej od rzeczywistości kobiecie, która jak Kaczyński jest niezdolna do jakichkolwiek kompromisów, koalicji i ustępstw (i nie o juntę tu idzie!).