Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Za rok PiS przegra wybory i się rozpadnie!

(5)
2010-11-15 07:36 | Kolega królika

PiS przegra wybory do parlamentu w 2011 r. Po szóstej z rzędu porażce Zbigniew Ziobro spróbuje przejąć władzę w parti. Zbuntuje się przeciw temu zakon PC i PiS się rozpadnie - wieszczy w gazecie "Polska The Times" poseł PO Jarosław Gowin.

Według Gowina celem młodych, ambitnych polityków PiS, jak Jacek Kurski czy Zbigniew Ziobro, jest polityczne unicestwienie Jarosława Kaczyńskiego. Ostatnie wydarzenia w PiS - m. in. wyrzucenie posłanek Elżbiety Jakubiak i Joanny Kluzik-Rostkowskiej - spowodowały definitywne zamknięcie się tej partii na elektorat bardziej umiarkowany. Według Gowina wynikające z sondaży ok. 20 proc. poparcia, na które może liczyć Prawo i Sprawiedliwość, to "początek równi pochyłej"


Nie jest to co prawda żadną tajemnicą, gdyż taki jest plan Wielkiego Stratega. Ma on już dość pałętactwa politycznego. Czas najwyższy zająć się kotem :)