Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

USA a katastrofa smoleńska

(2)
2010-11-15 16:15 | tkw
Akurat Fotyga i Macierewicz lecą do USA w kwestii katastrofy smoleńskiej. Pojawiło się w różnych miejscach sporo pomyj wylanych na PIS a tu okazuje się, że:

1. Fotyga i Macierewicz lecą w odpowiedzi na inicjatywę powołania międzynarodowej komisji śledczej ze strony republikańskich kongresmenów. Nie jest to więc inicjatywa PIS tylko Amerykanów.

2. Fotyga i Macierewicz mają 300.000 podpisów pod petycją o międzynarodową komisję śledczą. Wielu ludziom nie podoba się, że Tusk oddał śledztwo Rosjanom

3. Graś zarzucił PIS-owi, że "to skandal zwracać się do obcego mocarstwa w sprawie katastrofy". Okazuje się, że wg Grasia skandalem jest udział USA bo zgoda na prowadzenie śledztwa przez Rosję a nie Polskę skandalem już nie jest. Kali ukraść i Kalemu ukraść ...

4. Zaraz po katastrofie Jarosław Kaczyński chciał, by polska prokuratura zwróciła się do Amerykanów o udostępnienie nagrań rozmów z samolotu, z wieży itd., bo okazuje się, że Amerykanie to mają. Tusk odpowiedział, że "nie widzi takiej potrzeby". No to teraz PIS zwraca się bezpośrednio do Amerykanów, chyba nie miał innego wyjścia.

5. Szkoda że nie powstała międzynarodowa komisja śledcza, osobiście jakoś bardziej bym jej ufał niż Rosjanom.